whatsapp ile sipariş : +90 544 438 18 39

Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Teslimat İçin Ne Kadar Ücret Ödenir?

Tüm alışverişlerinizde 100₺ üzeri Kargo Bedava!
(Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya dönemlerinde geçerli değildir.)

Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yaparsam Ne Olur?

Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup, iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa, siparişinizdeki tüm ürünleri iade ediyorsanız, ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.(İadeniz 7,99 TL kargo ücreti düşülerek yapılır.)

Aldığım Ürün Hangi Saatlerde Teslim Edilecek?

Siparişiniz Mng Kargo tarafından 09:00-19:00 olan mesai saatleri içerisinde(İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişim Kargoya Verilmiş, Adres Değişikliği Yapmak İstiyorum?

Güncel adres bilginizi ilgili kargo firmasına iletebilmemiz için +905526204002  nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da info@lunalora.com adresimize mail atabilirsiniz. 

Kapıda Ödeme İçin Ekstra Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi?

Kapıda ödeme hizmet bedeli sadece 7,90 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

Siparişiniz paketlenip hazırlandıktan sonra kargonuz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Ortalama 7 iş gününde sizlere teslim edilmektedir.

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Mobil bölgelerde teslimatları biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza whatsapp üzerinden veya e-maili ile siparişinize ait takip numarası paylaşılır; paylaşılan takip numarasını https://www.mngkargo.com.tr/gonderitakip adresinde yer alan sorgulama alanına girerek siparişinizin akibetini öğrenebilirsiniz.

Kargom Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilecektir?

Kargolarınız Mng Kargo ile gönderilecektir.

 

Teslimat Sırasında Evde Yoksam Başkası Paketimi Alabilir Mi? Teslimat Sırasında Kimse Yok İse Ne Yapılmalı?

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi taktirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt Dışına Teslimatınız Var Mıdır?

Yurt dışı siparişleriniz için teslimatımız bulunmaktadır. Detaylı bilgiye sahip olmak için , +905526204002 Whatsapp iletişim hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz